ADELL ARMATÜR İKİTELLİ ORGANİZE BÖLGESİ VERGİ İKİNCLİĞİ KOLTUĞUNA OTURDU.

Armatür, duş sistemleri ve vana sektörünün lider üreticilerinden olan Adell Armatür ve Vana Fabrikaları A.Ş. kurulu bulunduğu İstanbul İli Başakşehir İlçesi İkitelli’e üretim ve genel müdürlük tesislerinin bulunduğu bölgede Organize Sanayi Başkanlığı tarafından İkitelli Vergi Dairesi verilerine dayanarak düzenlenen “İkitelli Organize Sanayi Başkanlığı Vergi Rekortmenleri” ödüllerinde İkincilik “ ödülünün sahibi oldu.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi İstanbul İli Başakşehir İlçesinde bulunmakta ve batının Gap’ı yani Bap olarak anılmaktadır. Oluşturduğu istihdam, ürettiği katma değer ve kazandırdığı döviz ile ülke ekonomisine büyük katkılar sunmaktadır.

Böyle bir üretken bölgede vergi rekortmenliğinde ikincilik koltuğunu hak etmek önemli bir gelişmeydi. Bu başarıyı yakalamamızda destekleri olan herkese gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ödediğimiz vergilerle toplumsal kalkınmamıza paydaş olmaktan mutluyuz.

Bu ülke bizim, bu millet bizim. Desteğinizi he zaman yanımızda hissediyoruz.

Ülkemizin lider markalarından biri Adell olarak,  banyo armatürleri, mutfak armatürleri, banyo,mutfak bataryaları, musluk, çeşme, banyo duş takımları, mekanik tesisat ürünleri üreterek evrenin en değerli varlığı olan insanı, yaşam kaynağımızo olan sağlıklı suyla buluşturmaktan, hayatlarına değer katmaktan mutluyuz.

Bizleri bu ödüllere layık görenlere, başarı yolculuğumuzda her türlü desteği ve emeğe geçenlere, yolumuzu ve önümüzü açanlara, hedeflerimizi paylaşanlara, yanımızda yer alanlara ve yer alacak olanlara teşekkürlerimizi sunarız.

Hep birlikte daha ileriye….

Yolumuz açık, geleceğimiz aydınlık, ışığımız bol olsun.

Öyküleri hepimiz severiz. Bizleri içine çeken bir tılsımları vardır öykülerin. Buyurun size farklı bir öykü. Anadolu’dan çıkmış bir insanın öyküsü. Aşağıdaki linkten ulaşabileceğiniz Adell marka hikâyemizi umarız seversiniz. http://www.adell.com/pages/marka-hikayesi

Adell Armatür ve Vana Fabrikaları A.Ş.

Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart